Про мене

Головна > Про мене

Illustration

Про мене

Олена Шарлаімова

Коуч і ментор творців.

● автор трансформаційного коучингового наставництва «Візуалогія»● 8 років досвіду: пройшла шлях від починаючого SMM- фрілансера до наставника і коуча;
● допомагаю розкрити свій індивідуальний талант, упакувати в затребувані творчі продукти і м'яко продавати спеціалістам творчих сфер діяльності;
● автор системи довгострокових продажів без шаблонних схем та маніпуляцій для творчих підприємців та експертів;
● м'яко і через відносини з аудиторією продаю творчість у різних валютах: грошах, увазі та визнанні, силі особистого бренду.

Основні цінності та філософія.

— мій підхід - це не сухі інструменти маркетингу і SMM, а поєднання психології, коучингу та емоційного маркетингу, мій акцент – саме на СТВОРЕННЯ.

— гроші – це не ціль, це лише засіб виконання власних мрій, масштабування без відчуття “гроші є, та хочется здохнути від втоми”. Саме тому гроші не є основою усіх моїх дій, саме тому в роботу я беру лише “своїх” людей.

— не бути «кращою» версією себе, бути щасливою версією себе – жити життя за власними правилами, у власному ритмі, у власному стилі і добре при цьому заробляти – можна.

— я не обіцяю вам, що ви зробите так, як зробила я, я не продаю вам ідею власного успіху, тому що мій досвід – це мій досвід.
Моє завдання - це допомогти відчути, скласти і діяти із відчуття власної сили, спроможності і з повною згодою із собою.

— моя система та філософія не підходить людям, які хочуть швидкі гроші по однаковим схемам запусків, які хочуть просто дізнатись “секретний секрет” і ніяк це не втілювати в життя, які шукають “мамку”, яка візьме відповідальність за рішення і результати.
Я працюю тільки з Творцями - дорослими людьми, які в партнерстві зі мною готові створювати власний світ проявлення.

— не продавати на «болях» аудиторії, не продавати на маніпуляціях, хайпі, успішному успіху, не продавати і не робити запуски із бажання комусь щось доказати, а потім - загубити себе і привіт, вигорання!
Мої продажі – це мистецтво, де люди відчувають щастя купити у вас і безмежно вдячні за ваші продукти, за вашу енергію.

Illustration

Питання, з якими я працюю:

● як мені повірити в себе, свої ідеї і заробляти з цього в творчості та натхненні, а не в стані білки у колесі? ● як відчути власну цінність, самобутність, свій індивідуальний стиль, власні сильні сторони, таланти та упакувати це в затребувані моєю аудиторією продукти?● як побудувати власну систему ефективного ведення Інстаграм із стану свободи, а не із стану “треба” та тривожності?● як побудувати власну систему ефективного ведення Інстаграм зі стану свободи, а не зі стану “треба” та тривожності?


● як знайти свій баланс між роботою та спокійним відпочинком без тривожності?● як створювати цікаві сторітелінги, які продають непродаючи?● як створювати систему контенту, який працює на мене, а не я постійно на Інстаграм?● як дозволити собі проявлятись в Інстаграм з тим, що є зараз, а не очікувати закінчення ще мільйона курсів та навчань?● як створити той самий візуал, який відображає мене, а не тренди?

Залишити запит на консультацію:

Дякую!

Я зв'яжуся із вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.