BASE

міні-курс по психології контакту з цільовою аудиторією

той самий крок, щоб почати будувати діалог з аудиторієюі підвищити дохід, продаючи “на спокійному”

Що буде на курсі?
- 3 уроки - 10 питань для дослідження ЦА- розбір кожного питання, навіщо воно і як цю інформацію використовувати для продажів- 5 психотипів клієнтів- розбір аналізу ЦА на реальному прикладі спеціаліста

Illustration

В цьому міні-курсі я зібрала всі питання, які виникають у спеціалістів будь-яких ніш, коли мова йде про цільову аудиторію.

БАЗА - це про полегшення вашого життя, а не про його ускладнення.
3 уроки, 3 години відбірної перевіреної інформації із розбором на реальному прикладі - і ви вже робите перші усвідомлені зрозумілі кроки до ваших людей і до впевнених продажів “на спокійному”.

якщо вам це знайомо:

- не можу достукатись до своєї цільової аудиторії, у моєму блозі, здається, її немає- я не розумію, про що говорити з аудиторією, щоб був діалог, а не мій монолог без реакцій- я розумію важливість вивчення ЦА, але боюсь підступитись, це так важко і так довго - я пробувала/пробував аналізувати аудиторію, проводити інтерв'ю, що з цими відповідями робити потім? - я вже відчуваю відчай, немає мотивації рухатись далі, бо немає зворотного зв'язку від людей у блозі - я витрачаю купу часу на блог, навчання, але все марно, люди не купують

а хочеться ось так:

- продавати легко, тим паче на високий чек, легко комунікувати з аудиторією без режиму “впарити продукт”- зрозуміти клієнта, побачити точки дотику до нього і майстерно це використовувати у сторітелінгах- реакції від людей, які дивляться сторіс, які вже є у блозі і готові купувати- розуміти цінність свого продукту і впевнено його подавати так, що його екологічно хочеться купити- впевнено себе почувати у своєму блозі, знати, про що говорити і з ким, щоб був діалог і продажі тільки зростали

Програма курсу:

 • День 1. Моя цільова аудиторія, яку я розумію (49 хв.)

  - чому ви досі не зрозуміли, хто ваші люди і вони не вийшли з вами на контакт?- проблема досліджень цільової аудиторії, яка знижувала ваш дохід.- підхід до вивчення цільової аудиторії, який допоможе вам зрозуміти, як продавати себе “на спокійному”.- 10 питань до цільової аудиторії, з яких варто починати.- як аналізувати кожне питання?- як відповіді перетворити на ідеї, які підвищать ваш дохід?- розбір 10 питань з відповідями на прикладі реального спеціаліста.
  Результат уроку: ви побачите, які помилки робили, чому люди не реагували і не купували у вас, зрозумієте метод дослідження цільової аудиторії і як саме ви можете відповіді після опитування конвертувати у реакції людей та гроші.

 • День 2. П'ять психотипів людей, які купують онлайн (28 хв.)

  - піраміда рівнів по спроможності купити - який рівень ви втрачаєте?- 2 стратегічні помилки, які роблять експерти і таким чином втрачають у доході.- 5 психотипів клієнтів, як вони приймають рішення купити.
  Результат уроку: ви зрозумієте, яку саме стратегію у продуктовій лінійці вибрати і познайомитесь із 5-ма психотипами клієнтів - це полегшить комунікацію з ними і додасть впевненості у продажах. 

 • День 3. Тригери у продажах. Як турботливо спонукати аудиторію до рішення купити саме у вас? (36 хв.)

  - як не боятись тригерити - знаходити той самий ключик до кожного психотипу клієнтів.- поняття “тригер” - новий погляд без маніпуляцій.- 5 психотипів людей, які купують онлайн і тригер для кожного з психотипів.- як турботливо і впевнено показувати цінність продукту для кожного з психотипів? 
  Результат уроку: ви зміните ставлення до слова “тригер”, перестанете боятись бути незручним, нав'язливим і зрозумієте, як саме допомогти прийняти рішення “купити” кожному з психотипів.

BASE - це основа, до якої ви рано чи пізно повернетесь.
Розібратись врешті-решт із цільовою аудиторією і продавати “на спокійному” чи боятись в черговий раз вийти із продажами в Інстаграм і заздрити, як впевнено це виходить у інших?
Вибір за вами.

Мені потрібна база!

Щоб бути в контакті з клієнтами, натискайте на кнопку поруч.

Відгуки спеціалістів, які вже використовують Базу: 

Курс проводить:

Олена Шарлаімова - сертифікований коуч, маркетолог, починаючий психоаналітик.

Illustration
 • Artboard 22

  продала “на спокійному” продукт із чеком 850$ на 4 групи - 80 людей, на суму 39 000$ без агресивних тригерів, суто на розумінні цільової аудиторії.

 • в основі моєї філософії і підходу по побудові особистого бренду - робота із внутрішньою силою, блоками, страхами, упередженнями + робота із зовнішніми проявленнями, інструментами, які допомагають продавати легко і щиро.

 • маю власну систему побудови продажів, основні елементи якої - розуміння власної сили, цінностей, розуміння цільової аудиторії, діалог з аудиторією через сторітелінг, ефективна упаковка профілю по змістам і продуктам.

Як проходить навчання?

● Після оплати ви автоматично потрапляєте у чат-бот курсу.● Кожного дня в 19.00 вам буде відкриватись один урок.● Після кожного уроку на вас чекає невеликий тест для закріплення знань.● Ви можете ставити питання Олені у закритому чаті курсу.

Вартість курсу - 890 грн

За 8 років практики і нескінченного дослідження людей, які купують, я побачила цікаві закономірності.Склала певні теорії про побудову стосунків з цільовою аудиторією, перевірила це на собі і у роботі зі своїми клієнтами.

Дослідження цільової аудиторії - дійсно важка і досить об'ємна тема, особливо для тих спеціалістів, які не пов'язані з маркетингом.Ви маєте займатись своєю роботою, своєю нішею, але як бути із клієнтами?Перевчитись на макретолога, щоб розуміти, як все це досліджувати і тільки тоді підвищити дохід?

В цьому міні-курсі я зібрала всі питання, які виникають у спеціалістів будь-яких ніш, коли мова йде про цільову аудиторію.

Який результат ви отримаєте після курсу:

● почнете краще розуміти свою аудиторію● почнете розумітися на тому, що краще їм запропонувати і якими словами● вникните в біль клієнтів, бажання● будете розуміти, які питання клієнти можуть поставити і зможете відповісти на них одразу

● зекономите час на пошуки потрібної робочої зв'язки● полегшите клієнту вибір потрібного спеціаліста (вас)● покажете свою експертність та готовність допомогти● станете ближче до клієнтів, а як відомо, чим ближче ви до клієнтів, тим більша ймовірність замовлення саме у вас

● відбудуєтесь від конкурентів та витримаєти конкуренцію● знаючи все про клієнта ви правильно складете контентну стратегію та воронку продажів● точно в ціль зможете скласти оффер або УТП● скоротите час на розвиток та просування вашого блогу● підвищите вартість послуг

Готові познайомитись з людьми, які чекають саме на ваш продукт?

До зустрічі на міні-курсі БАЗА!