Вебінар «FOCUS»

(рос. мовою в записі)

Створи власну магію у своєму житті.
Зфокусуйся на дієвих методах, які виведуть тебе на новий рівень відчуття Особистості та Експертності.
Ніякої води. Тільки власний досвід: що працює, що ні, як зробити, щоб працювало.

Illustration

Про що вебінар?

Блок 1. Особистість.

● як зрозуміти свої таланти, щоб відчувати силу рухатись вперед без погляду на інших?● як напрацювати внутрішню цінність, щоб звучати та нести себе впевнено?● як зрозуміти свою індивідуальність – те, що виділяє вас серед інших? ● особисті кордони в житті і в Інстаграм. як впевнено казати «ні» та обирати себе і власний комфорт? ● спосіб мислення, установки, які розвивають; ● зовнішність – відображення внутрішнього. як зовнішність впливає на впевненість та прояв себе?

Блок 2. Експертніть.

● навики, які розвивають талант;● що таке насправді «синдром самозванця» і як з ним працювати? ● пошук свого стилю, унікальності як експерта, ніші;● як не боятись конкурентів у вашій сфері? ● ціна за продукт - як не боятись озвучувати ту, що комфортна тобі і не відлякувати клієнтів? ● організація часу: дисципліна чи творчий потік, як піде?● інвестиції часу та грошей. В що і як вкладати час та гроші, щоб заробляти більше?

Блок 3. Енергія.

● що формує наш стан?● фокус уваги: три мої особисті лайфхаки, які допомогли мені зробити x4 у доході за рік;● принцип, який допоміг мені не витрачати себе на все і отримувати більші результати.

Вартість - 1 200 грн.

Залиште ваш нік в Telegram для подальшого зв'язку і оплати продукту.

Дякую!

Я зв'яжуся із вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.